Aktualnosci

Aktualności

30.10.2018
CHROŃ PESEL I PIENIĄDZE MIESZKAŃCÓW
Tylko w 2017 r. próbowano wyłudzić kredyty na kwotę 442 mln złotych. Każdego dnia dochodzi do wycieków danych. Każdy może zostać ofiarą wyłudzenia. Samorząd na plus wspólnie z ChronPESEL.pl oferuje realne rozwiązania do ochrony pieniędzy mieszkańców polskich gmin.
Specjalnie dla Uczestników Inicjatywy Samorząd na plus przygotowaliśmy wyjątkową możliwość bezpłatnego dostępu dla mieszkańców do platformy www.chronpesel.pl. Dostęp umożliwia ochronę przed oszustami wykorzystującymi cudze dane osobowe. Gdy ktoś zapyta o mieszkańca w bazie KRD BIG SA, w ramach usługi otrzyma on powiadomienie SMS-em. Chodzi o przypadki, kiedy oszust będzie chciał wziąć pożyczkę, podpisać umowę na abonament telefoniczny czy kupić sprzęt elektroniczny na raty posługując się skradzionymi danymi osobowymi. ChrońPESEL.pl, dzięki wykorzystaniu danych z KRD, może znacząco zmniejszyć ryzyko zaistnienia takich sytuacji. Dostęp do serwisu umożliwia także sprawdzenie wypłacalności pracodawców, biur podróży czy firm remontowych.


Jeśli chcecie Państwo efektywnie chronić interesy mieszkańców zapraszamy do przyłączenia się do uczestników Inicjatywy i do wykorzystywania sprawdzonych narzędzi, realnie zabezpieczających interesy wszystkich grup społecznych.

Osobisty Doradca chętnie odpowie na szczegółowe pytania
Tel. 71 773 62 20
E-mail: samorzadnaplus@krd.pl
«
»