Aktualnosci

Aktualności

16.10.2018
Pieniądze lokalnych firm pod ochroną
W biznesie bezcenny jest spokój. Jeśli przedsiębiorca nie martwi się o płynność finansową, może prowadzić firmowe sprawy bez zbędnego stresu i myśleć o rozwoju i inwestycjach. Samorząd na plus wspólnie z Krajowym Rejestrem Długów BIG SA chce oferować swoim klientom realne narzędzia do zapewniania bezpieczeństwa w biznesie. Dlatego właśnie powstała platforma www.sprawdzfirme.pl, która umożliwia weryfikację wypłacalności klienta przed podpisaniem ważnych kontraktów.
Gmina współpracująca z KRD BIG SA może oferować lokalnym przedsiębiorcom możliwość korzystania z serwisu www.sprawdzfirme.pl, który umożliwia zweryfikowanie wiarygodności dowolnych firm. Każdy przedsiębiorca z działalnością zarejestrowaną na terenie gminy, otrzyma bezpłatny kupon o wartości 50 zł uprawniający do 2 pobrań raportów z informacjami pochodzącymi m.in. KRD BIG SA, KRS, giełd wierzytelności, VAT, CEiDG oraz innych baz informacji.  Dzięki sprawdzfirme.pl przedsiębiorca szybko dowie się, z kim nawiązuje współpracę handlową, zostanie ostrzeżony przed ryzykowanym biznesem, a w efekcie uniknie strat i zapewni sobie niezbędny w biznesie spokój.

Jeśli chcecie Państwo efektywnie chronić interesy mieszkańców zapraszamy do przyłączenia się do uczestników Inicjatywy i do wykorzystywania sprawdzonych narzędzi, realnie zabezpieczających interesy wszystkich grup społecznych.

Osobisty Doradca chętnie odpowie na Państwa pytania
Tel. 71 773 62 20
E-mail: samorzadnaplus@krd.pl
«
»